КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 3 травня 2012 р. N 295-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

1. Відповідно до статей 93, 122 - 124 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "Центр "Сонячне ремесло" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 18 гектарів (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Володимирецький держспецлісгосп", розташованої за межами населених пунктів на території Володимирецького району Рівненської області, з подальшою передачею її в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 вересня 2009 р. N 5021 для видобування бурштину родовища "Володимирець Східний".

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Центр "Сонячне ремесло" відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної у пункті 1 цього розпорядження земельної ділянки розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали