АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2017 року N 509-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "FAM AB" та "Sandvik AB" (обидві - м. Стокгольм, Швеція) про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання умов, передбачених пунктом 12.12 Основного договору про передачу прав від 2 червня 2017 року, укладеного між компанією "F Intressenter 3 AB" (м. Стокгольм, Швеція) і компанією "Sandvik AB", встановив:

Узгоджені дії відбудуться в результаті здійснення концентрацій, які полягають в:

опосередкованому придбанні компанією "FAM AB" [через компанію "F Intressenter 3 AB"] акцій:

компаній "SGL Technology B.V." (м. Бреда, Нідерланди), "Sandvik Process Systems (Shanghai) Co. Ltd." (м. Шанхай, Китай), "Sandvik Process Systems LLC" (м. Тотова, штат Нью-Джерсі, США) та "Aktiebolaget Sandvik Process System" (м. Стокгольм, Швеція), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компаній;

компаній, що будуть створені компанією "Sandvik AB" в Японії, Італії, Німеччині та Бразилії, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління новостворених компаній,

які разом забезпечують здійснення діяльності з виробництва та виготовлення промислових стрічок, обладнання на основі промислових стрічок та обладнання на основі суміжних технологій, а також маркетингу, продажів, реалізації та розробки передових виробничих та композитних рішень, а також надання послуг після здійснення продажів, пов'язаних з трьома виробничими сферами (стрічками, промисловою переробкою та композитними рішеннями).

Заявлені придбання відбуваються відповідно до Основного договору про передачу прав від 2 червня 2017 року, укладеного між компаніями "F Intressenter 3 AB" і "Sandvik AB".

За інформацією заявників:

відповідно до пункту 12.12 Основного договору про передачу прав, укладеного між компанією "F Intressenter 3 AB" і компанією "Sandvik AB":

["інформація визначена заявниками як конфіденційна"]

Положення про утримання від конкуренції є допоміжним засобом для відповідної трансакції.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов Основного договору про передачу прав від 2 червня 2017 року, укладеного між компанією "F Intressenter 3 AB" і компанією "Sandvik AB" (обидві - м. Стокгольм, Швеція) у вигляді зобов'язання про утримання від конкуренції строком на три роки.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали