АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 липня 2017 року N 415-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Takeda Pharmaceuticals International AG" (м. Глаттпарк-Опфікон (Цюрих), Швейцарія) та "Unipharm, Inc." (м. Меріленд, США) про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії полягають у виконанні умов пункту 13 Договору щодо купівлі-продажу певних активів компанії "Unipharm, Inc.", укладеного між компаніями "Takeda Pharmaceuticals International AG" та "Unipharm, Inc." від 22.11.2016, у частині зобов'язання не конкурувати, а саме:

"(інформація визначена як конфіденційна)"

Заявлені узгоджені дії відбуваються в рамках здійснення придбання компанією "Takeda Pharmaceuticals International AG" прав у всьому світі на бізнес, пов'язаний з безрецептурними препаратами (Vitrum, Artra, Melaxen) компанії "Unipharm, Inc." (дослідження, розробка, використання, координація виробничої діяльності, первинне та вторинне пакування, комерціалізація продукції) та відповідними активами (конфіденційна інформація, гудвіл, товарно-матеріальні запаси, інтелектуальна власність, знаки для товарів та послуг, доменні імена, права промислової власності, виробничі контракти, реєстраційні свідоцтва та записи) у Росії, СНД, Польщі та Україні.

За інформацією заявника:

компанія "Unipharm, Inc." та суб'єкти господарювання, пов'язані з нею відносинами контролю, утворюють групу Юніфарм та спеціалізуються на розробці і збуті безрецептурних ліків та засобів для покращення харчування;

на території України група Юніфарм здійснює реалізацію фармацевтичної продукції, а саме безрецептурних препаратів: вітамінів (серії Vitrum), засобів для лікування суглобів (Artra) та нейролептиків (Melaxen);

компанія "Takeda Pharmaceuticals International AG" та суб'єкти господарювання, які пов'язані з нею відносинами контролю, утворюють групу Такеда (Покупець), розробляють, виготовляють та виводять у комерційний обіг запатентовану продукцію, брендові генеричні форми фармацевтичних препаратів та продукцію, що реалізується без рецепта в Азії, Північній Америці, Європі, Латинській Америці, Російській Федерації, Польщі, Україні, Казахстані, Вірменії, Азербайджані, Грузії, Киргизстані, Монголії, Туркменістані та Китаї. Група Такеда пропонує продукцію у сфері серцево-судинної та метаболічної медицини, онкології, центральної нервової системи, дихальної системи та імунології, загальної медицини (шлунково-кишкової та сечостатевої системи), а також вакцинації. Група Такеда також пропонує виробничі послуги за контрактом для компаній різних галузей - від біотехнологій до фармацевтики;

на території України група Такеда здійснює реалізацію широкого спектру фармацевтичної продукції: безрецептурних препаратів [вітамінів (серія КальційДЗ), продукції, що сприяє травленню (засобів від печії Ріопан та Текта Контрол), засобів від грипу (серія Називін, серія Марімер)] і рецептурних засобів [гормональних препаратів (серія Еутирокс), контрастних речовин для медичних обстежень (серії Омніпак, Омніскан, Візіпак), ліків від діабету (серія Глюкофаж) тощо].

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 березня 2002 року за N 238/6526 (із змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "Takeda Pharmaceuticals International AG" (м. Глаттпарк-Опфікон (Цюрих), Швейцарія) та "Unipharm, Inc." (м. Меріленд, США) на узгоджені дії у вигляді виконання умов Договору щодо купівлі-продажу певних активів компанії "Unipharm, Inc.", укладеного між компаніями "Takeda Pharmaceuticals International AG" та "Unipharm, Inc." від 22.11.2016, у частині утримання від конкуренції.

 

В. о. Голови Комітету

Н. Сидоренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали