Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 7 березня 2019 року N 142-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компанії "AGRANA Zucker GmbH" (м. Відень, Австрія) та компанії "The Amalgamated Sugar Company LLC" (м. Бойсе, штат Айдахо, США) про надання дозволу компанії "AGRANA Zucker GmbH" та компанії "The Amalgamated Sugar Company LLC" на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії будуть вчинятися у зв'язку із здійсненням концентрації, яка полягає у створенні компанії "Beta Pura GmbH" (м. Відень, Австрія);

засновниками компанії "Beta Pura GmbH" виступають:

компанія "AGRANA Zucker GmbH" із часткою 50 відсотків статутного капіталу компанії "Beta Pura GmbH";

компанія "The Amalgamated Sugar Company LLC" із часткою 50 відсотків статутного капіталу компанії "Beta Pura GmbH".

За інформацією заявників:

узгоджені дії полягають у реалізації положення стосовно виключних прав, що міститься у статті 15.2 договору про спільне підприємство, укладеного між компаніями "AGRANA Zucker GmbH" та "The Amalgamated Sugar Company LLC" від 05 грудня 2018 року.

Відповідно до статті 15.2 договору про спільне підприємство, компанії "AGRANA Zucker GmbH" та "The Amalgamated Sugar Company LLC" протягом строку дії договору про спільне підприємство не будуть ні прямо, ні опосередковано, ні через афілійовану особу експлуатувати, надавати ноу-хау або іншим чином забезпечувати або продовжувати роботу іншого заводу з кристалізації бетаїну на Відповідній Території (включаючи, потенційно, Україну), крім як через компанію "Beta Pura GmbH" або за прямо висловленою письмовою згодою відповідної сторони.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "AGRANA Zucker GmbH" та "The Amalgamated Sugar Company LLC" на узгоджені дії у вигляді реалізації положення стосовно виключних прав, що міститься у статті 15.2 договору про спільне підприємство, укладеного між компаніями "AGRANA Zucker GmbH" та "The Amalgamated Sugar Company LLC" від 05 грудня 2018 року, строком на п'ять років.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали