Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2018 року N 458-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву державного підприємства "Енергоринок" (м. Київ) про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді внесення змін до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України в частині участі в Оптовому ринку, встановив:

Відповідно до наданої заявником інформації:

метою зазначених узгоджених дій є приведення Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (від 15 листопада 1996 року, із змінами) у відповідність до чинного законодавства України.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 березня 2002 року за N 238/6526, Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України в частині участі в Оптовому ринку.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали