Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2018 року N 454-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "P. H. Glatfelter Company" (м. Йорк, штат Пенсильванія, США), "Georgia-Pacific LLC" (м. Атланта, штат Джорджія, США) про надання дозволу компаніям "P. H. Glatfelter Company", "Georgia-Pacific LLC" на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про заборону переманювання працівників та про утримання від конкуренції, що міститься в розділі 7.12 Договору купівлі-продажу акцій від 19 червня 2018 року, укладеного між компаніями "Buckeye Holdings GmbH" (м. Штайнфурт, Німеччина), "Georgia-Pacific Nonwovens LLC" (США), "Glatfelter Gernsbach GmbH" (м. Гернсбах, Німеччина) (далі - Договір), встановив:

За інформацією заявників:

узгоджені дії пов'язані із здійсненням концентрацій, які полягають в опосередкованому придбанні компанією "P. H. Glatfelter Company" [через компанію "Glatfelter Gernsbach GmbH" або іншу підконтрольну компанію] акцій компаній "Georgia-Pacific Steinfurt GmbH", "Georgia-Pacific Nonwovens Italia SRL", "Georgia-Pacific Nonwovens France SARL", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищих органах управління компаній;

учасниками узгоджених дій виступають компанії "P. H. Glatfelter Company" (Покупець), "Georgia-Pacific LLC" (Продавець) та суб'єкти господарювання, пов'язані з ними відносинами контролю;

узгоджені дії відбуваються згідно з умовами розділу 7.12 Договору, яким передбачено таке:

" (а) З урахуванням певних виключень, передбачених у Договорі купівлі-продажу акцій, протягом періоду, що становить 18 місяців після Дати Завершення, кожен Продавець не повинен безпосередньо або опосередковано наймати або працевлаштовувати, або зобов'язувати, стимулювати, заохочувати або спонукати будь-яких Існуючих працівників припинити трудові відносини з Покупцем або будь-якою його Афілійованою особою, а також зобов'язує Материнську компанію Продавця або контрольованих нею Афілійованих осіб (крім Продавців) не вчиняти таких дій.

(б) З урахуванням певних виключень, передбачених у Договорі купівлі-продажу акцій, протягом трьох років після Дати Завершення кожен Продавець не повинен безпосередньо або опосередковано володіти або управляти будь-яким підприємством, або експлуатувати чи контролювати будь-яке таке підприємство незалежно від його форми, яке здійснює діяльність з розробки, виробництва, маркетингу, продажу або дистрибуції на території Європи рулонних субстратів, що виготовляються з використанням стандартної сухоповітряної технології формування полотна, у тому числі продукції, намотаної на котушку, або фестонної продукції, що виготовляються Бізнесом станом на дату цього Договору, а також зобов'язує Материнську компанію Продавця або контрольованих нею Афілійованих осіб не управляти, не експлуатувати, не контролювати будь-яке таке підприємство та не володіти ним як безпосередньо, так і опосередковано".

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "P. H. Glatfelter Company" (м. Йорк, штат Пенсильванія, США), "Georgia-Pacific LLC" (м. Атланта, штат Джорджія, США) на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про заборону переманювання працівників та утримання від конкуренції, що міститься в розділі 7.12 Договору купівлі-продажу акцій від 19 червня 2018 року, укладеного між компаніями "Buckeye Holdings GmbH" (м. Штайнфурт, Німеччина), "Georgia-Pacific Nonwovens LLC" (США), "Glatfelter Gernsbach GmbH" (м. Гернсбах, Німеччина), строком на чотири роки.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали