Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 30 травня 2019 року N 374-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "Robert Bosch GmbH" (м. Герлінген, Штутгарт, Німеччина) та "Constellation International Holding B.V." (далі - компанія "Constellation") (м. Амстердам, Нідерланди) про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії пов'язані із здійсненням трансакції, яка полягає у створенні компаніями "ETAS GmbH" та "Constellation" компанії "ETAS NI Systems GmbH & Co. KG" (назва може змінитися) (далі - Товариство) (м. Штутгарт, Німеччина).

Учасниками узгоджених дій виступають компанія "Constellation" і компанія "ETAS GmbH" (далі разом - Партнери та кожна окремо - Партнер).

За інформацією заявників:

Відповідно до розділу 20 Договору про партнерство, зокрема:

"20.1. Протягом всього часу, поки Партнер залишається учасником Товариства, Партнери зобов'язуються не створювати конкуренції у межах бізнесу Товариства, пов'язаного з Готовими системами програмно-апаратного тестування на автомобільному ринку, і зобов'язуються забезпечити, щоб всі існуючі та майбутні дочірні компанії ETAS та Афілійовані особи NI (за виключенням будь-яких підприємств, в яких Партнери або їхні дочірні компанії / Афілійовані особи є міноритарними акціонерами / володіють акціями, які не дають права контролю) також утримувалися від здійснення конкуруючої діяльності. В тому випадку, якщо Наглядовою радою у Річному операційному плані Товариства будуть визначені сектори готових програмно-апаратних систем інших ринків, Партнери внесуть відповідні зміни у визначене вище зобов'язання утримуватися від здійснення конкуруючої діяльності.

20.2. Положення статті 20.1 застосовуються за умови, що сукупна частка Партнерів і Товариства на відповідному ринку технологій або продуктів не перевищує 25 % такого ринку, або до закінчення періоду тривалістю 7 (сім) років після дати набрання чинності, залежно від того, що настане пізніше. В тому випадку, якщо консолідована частка Партнерів і Товариства на відповідному ринку технологій або продуктів перевищить 25 % такого ринку, або після закінчення періоду тривалістю 7 (сім) років після Дати набрання чинності, залежно від того, що настане пізніше, Партнери оцінять необхідність внесення змін у обсяг застосування зобов'язання про недопустимість конкуренції.

20.3. Протягом всього часу, поки Партнер залишається учасником Товариства, і протягом 2 (двох) років після виходу Партнера з Товариства, кожен Партнер зобов'язується не пропонувати працевлаштування, і кожен Партнер з обмеженою відповідальністю забезпечить, щоб Афілійовані особи такого Партнера не пропонували працевлаштування будь-яким посадовим особам або працівникам Товариства, Партнера або Афілійованої особи Партнера без отримання попередньої згоди іншого Партнера".

Положення про утримання від конкуренції є виключно допоміжним засобом та має забезпечити здійснення концентрації.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, що містяться в розділі 20 Договору про партнерство, який буде укладений між компаніями "Constellation International Holding B.V." (м. Амстердам, Нідерланди) та "ETAS GmbH" (м. Штутгарт, Німеччина), строком на 5 років.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали