Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 жовтня 2018 року N 577-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву державного підприємства "Енергоринок" (м. Київ) про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді внесення змін до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (далі - ДЧОРЕ) щодо приведення у відповідність до вимог Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) у частині участі в Оптовому ринку електричної енергії України операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг, встановив:

Узгоджені дії полягають у внесенні змін до ДЧОРЕ щодо приведення у відповідність до вимог Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) у частині участі в Оптовому ринку електричної енергії України (далі - ОРЕ) операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг.

Відповідно до наданої заявником інформації:

метою зазначених узгоджених дій є приведення ДЧОРЕ у відповідність до Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) у частині участі в ОРЕ операторів системи розподілу, які в перехідний період до 01.07.2019 зобов'язані купувати електричну енергію на ОРЕ для компенсації технологічних витрат електричної енергії на її розподіл електричними мережами, а також визначення особливостей діяльності постачальників електричної енергії, що виконують функції постачальника універсальної послуги на закріпленій території.

Внесення зазначених змін не обмежить доступ до ОРЕ суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від організаційно-правових форм і форм власності, оскільки всі суб'єкти ринку електричної енергії (виробники, постачальники та оператори системи розподілу), які здійснюватимуть купівлю-продаж електричної енергії на ОРЕ, матимуть змогу брати участь в ОРЕ, у загальних зборах членів ОРЕ та бути представленими в Раді ОРЕ.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 березня 2002 року за N 238/6526, Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України щодо приведення у відповідність до вимог Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) у частині участі в Оптовому ринку операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг.

 

В. о. Голови Комітету

М. Ніжнік
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали