Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 17 жовтня 2019 року N 698-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "BASF SE" (м. Людвігсхафен, Німеччина) та "Solvay S.A." (м. Брюссель, Бельгія) про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Дії пов'язані із здійсненням концентрацій, які полягають у придбанні компанією "BASF SE" акцій компаній:

1) "Performance Polyamides S.A.S." (м. Париж, Франція);

2) "Alsachimie S.A.S." (м. Шалампе, Франція);

3) "Performance Polyamides GmbH" (м. Ганновер, Німеччина);

4) "Solvay (Shanghai) Engineering Plast CO. LTD" (м. Шанхай, Китай);

5) "Solvay Rhodia Polymers & Specialties India Private Ltd." (м. Мумбаї, Індія);

6) "Techpolymers Indstria e Comrcio Ltda" (м. Сан-Бернарду-ду-Кампу, Бразилія);

7) "Solvay Chemicals Korea CO Ltd" (м. Сеул, Південна Корея);

8) "Solvay Industrial S de RL de CV (Mexico)" (м. Мехіко, Мексика), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління кожної із зазначених компаній;

9) "Butachimie SNC" (м. Ліон, Франція), спільного підприємства, яке спільно контролюється компанією "Solvay" та компанією "Invista, In", кожна з яких володіє 50 відсотками статутного капіталу.

У зв'язку з тим, що вказані концентрації не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України, Комітетом були прийняті рішення від 25.07.2019 NN 510-р - 518-р про надання дозволу на зазначені концентрації.

Концентрації здійснюються на підставі Договору купівлі-продажу акцій та активів, укладеного 22 грудня 2017 року (далі - Договір) між компаніями "Solvay S.A." і "BASF SE" та їх афілійованими особами.

За інформацією заявників, узгоджені дії полягають у виконанні положення про утримання від конкуренції, викладеного в розділі 14.1 Договору, та положення про утримання від переманювання співробітників, викладеного в розділі 14.2 Договору.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "BASF SE" (м. Людвігсхафен, Німеччина) та "Solvay S.A." (м. Брюссель, Бельгія) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, викладеного в розділі 14.1 Договору купівлі-продажу акцій та активів, і положення про утримання від переманювання співробітників, викладеного в розділі 14.2 Договору купівлі-продажу акцій та активів, строком на 5 років.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали