Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2019 року N 719-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компанії "REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL" (м. Роль, Швейцарія), товариства з обмеженою відповідальністю "СІД КОРП" (далі - ТОВ "СІД КОРП") (м. Черкаси, Україна), селянського (фермерського) господарства "ЗАЛІССЯ І К" (далі - СФГ "ЗАЛІССЯ І К") (с. Мошни, Черкаський р-н, Черкаська обл., Україна) і фізичної особи - громадянина України С. Терещука про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії відбудуться в результаті здійснення концентрацій шляхом:

придбання компанією "REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL" частки у статутному капіталі ТОВ "СІД КОРП", що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

набуття компанією "REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL" разом із фізичною особою - громадянином України С. Терещуком контролю над ТОВ "СІД КОРП";

придбання компанією "REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL" частки у статутному капіталі ТОВ "СІД КОРП", що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

За інформацією заявників, узгоджені дії полягають у виконанні зобов'язань щодо утримання від конкуренції та утримання від переманювання замовників і працівників, передбачених проєктом договору купівлі-продажу (розділ 9) та проєктом корпоративного договору (розділ 9), що будуть укладені між учасниками узгоджених дій, та зобов'язань щодо ексклюзивності, передбачених розділами 2 та 3 проєкту договору про надання послуг з виробництва насіння, ліцензійного договору та пунктом 8.3 корпоративного договору, що будуть укладені між учасниками узгоджених дій.

Положення про утримання від конкуренції, про утримання від переманювання замовників і працівників та зобов'язання щодо ексклюзивності є виключно допоміжними засобами та мають забезпечити здійснення концентрацій.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання зобов'язань щодо утримання від конкуренції та утримання від переманювання замовників і працівників, передбачених проєктом договору купівлі-продажу (розділ 9) та проєктом корпоративного договору (розділ 9), що будуть укладені між учасниками узгоджених дій, та зобов'язань щодо ексклюзивності, передбачених розділами 2 та 3 проєкту договору про надання послуг з виробництва насіння, ліцензійного договору та пунктом 8.3 корпоративного договору, що будуть укладені між учасниками узгоджених дій, строком на п'ять років.

 

В. о. Голови Комітету

О. Піщанська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали