Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 12 листопада 2019 року N 738-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "DuPont de Nemours, Inc." (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) та "BASF SE" (м. Людвігсхафен, Німеччина) про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії прямо пов'язані з та є необхідними для реалізації концентрацій, які полягають в:

опосередкованому придбанні компанією "DuPont de Nemours, Inc." [через підконтрольну їй компанію "DPNL B.V." (м. Дордрехт, Нідерланди)] акцій компанії "inge GmbH" (Грайфенберг, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

опосередкованому придбанні компанією "DuPont de Nemours, Inc." [через підконтрольну їй компанію "DuPont Safety & Construction, Inc." (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США)] певних активів, які належать компаніям "BASF SE", "BASF watertechnologies GmbH & Co. KG" (м. Людвігсхафен, Німеччина) та їх афілійованим особам, а також компанії "inge GmbH", та забезпечують здійснення господарської діяльності з розробки, виготовлення, маркетингу та продажу на світовому рівні мембран та модулів, які використовують технології ультрафільтрації, мікрофільтрації та (в майбутньому потенційно) нанофільтрації або зворотного осмосу.

За інформацією заявників, узгоджені дії полягають у реалізації положення про утримання від конкуренції, що міститься в розділі 10 Генерального договору купівлі-продажу від 19 вересня 2019 року, укладеного між компаніями "BASF SE", "BASF watertechnologies GmbH & Co. KG", "DPNL B.V.", "DuPont Safety & Construction, Inc." та "Specialty Electronic Materials Switzerland GmbH" (м. Люцерн, Швейцарія), яке включає в себе положення про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про утримання від конкуренції, що міститься в розділі 10 Генерального договору купівлі-продажу від 19 вересня 2019 року, укладеного між компаніями "BASF SE" (м. Людвігсхафен, Німеччина), "BASF watertechnologies GmbH & Co. KG" (м. Людвігсхафен, Німеччина), "DPNL B.V." (м. Дордрехт, Нідерланди), "DuPont Safety & Construction, Inc." (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) та "Specialty Electronic Materials Switzerland GmbH" (м. Люцерн, Швейцарія), яке включає в себе положення про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, строком на чотири роки.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали