Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 23 січня 2020 року N 37-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Hitachi, Ltd." (далі - компанія "Hitachi") (м. Токіо, Японія) та "ABB Ltd" (далі - компанія "ABB") (м. Цюрих, Швейцарія) про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, які передбачені пунктами 28.1 та 28.2 договору купівлі-продажу 80,1 відсотка акцій компанії "ABB Management Holding AG" (м. Цюрих, Швейцарія) (далі - Договір), укладеного між компаніями "Hitachi" та "ABB" від 17 грудня 2018 року, строком на п'ять років, встановив:

Узгоджені дії пов'язані із здійсненням трансакції, яка полягає у придбанні компанією "Hitachi, Ltd." (м. Токіо, Японія) акцій компанії "ABB Management Holding AG", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Учасниками узгоджених дій виступають компанія "Hitachi" і компанія "ABB".

За інформацією заявників, відповідно до пунктів:

28.1. Договору, компанія "ABB" зобов'язується забезпечувати, щоб ні вона сама, ні будь-який член Групи ABB протягом трьох років з дати завершення ні самостійно, ні разом з будь-якою іншою особою або від імені будь-якої іншої особи не здійснювала, не брала участі, не мала відношення та не була зацікавлена, прямо або опосередковано, як акціонер, директор, партнер, агент або в іншій ролі в будь-якому конкуруючому бізнесі (як цей термін визначено у Договорі);

28.2. Договору, компанія "ABB" зобов'язується забезпечувати, щоб ні вона сама, ні будь-який член Групи ABB (крім Об'єкта придбання) протягом двох років з дати завершення ні самостійно, ні разом з будь-якою іншою особою або від імені будь-якої іншої особи не вдавались до спроби переманити, прямо або опосередковано підбурювати до працевлаштування, працевлаштувати або запропонувати працевлаштування, або запропонувати укласти договір про надання послуг певним категоріям працівників, що визначені у Договорі.

Положення про утримання від конкуренції є виключно допоміжним засобом та має забезпечити здійснення концентрації.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що передбачені пунктами 28.1 та 28.2 договору купівлі-продажу 80,1 відсотка акцій компанії "ABB Management Holding AG" (м. Цюрих, Швейцарія), укладеного між компаніями "Hitachi, Ltd." (м. Токіо, Японія) та "ABB Ltd" (м. Цюрих, Швейцарія) від 17 грудня 2018 року, строком на п'ять років.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали