АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 липня 2017 року N 414-р

Про надання дозволу на заявлені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників закритого акціонерного товариства "Ferrobeton" (далі - ЗАТ "Ferrobeton") (м. Дунауйварош, Угорщина), товариства з обмеженою відповідальністю "3 Бетони" (далі - ТОВ "3 Бетони") (м. Калуш, Івано-Франківська обл., Україна) про надання дозволу ЗАТ "Ferrobeton" на придбання частки ТОВ "3 Бетони", встановив:

Дії полягають у придбанні ЗАТ "Ferrobeton" частки ТОВ "3 Бетони" у розмірі 16,662 відсотка статутного капіталу товариства. На цей час ЗАТ "Ferrobeton" уже володіє 33,333 відсотками статутного капіталу товариства. Отже, ЗАТ "Ferrobeton" володітиме 49,995 відсотками часток ТОВ "3 Бетони".

За інформацією заявників:

ТОВ "3 Бетони" здійснює діяльність з виробництва та реалізації залізобетонних виробів;

ЗАТ "Ferrobeton" здійснює діяльність з виробництва та реалізації виробів з бетону для будівництва, бетонних сумішей, інших виробів з бетону, гіпсу, цементу, не здійснює господарської діяльності на території України та разом з іншими суб'єктами господарювання - резидентами й нерезидентами України утворює Групу CRH, яка на території України здійснює діяльність через суб'єктів господарювання - резидентів та нерезидентів України з виробництва й реалізації щебеню; цементу; залізобетонних виробів; консультування з питань комерційної діяльності компаній Групи CRH; надання послуг вантажного автомобільного транспорту;

учасники заявлених дій не пов'язані відносинами контролю з іншими суб'єктами господарювання.

Заявлені дії не призводять до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл закритому акціонерному товариству "Ferrobeton" (м. Дунауйварош, Угорщина) на придбання частки товариства з обмеженою відповідальністю "3 Бетони" (м. Калуш, Івано-Франківська обл., Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 

В. о. Голови Комітету

Н. Сидоренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали