МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.11.2011 р. N 335-р

Про надання дозволу ПАТ "ЮГцемент" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для добувної промисловості під розроблення Григор'ївського родовища загальною площею 68,47 га сільськогосподарських угідь із земель державної власності, ненаданих у власність або користування, в межах території Ольшанської селищної та Шостаківської сільської рад Миколаївського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, 19, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 66, 93, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши матеріали місця розташування земельної ділянки:

1. Надати дозвіл ПАТ "ЮГцемент" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для добувної промисловості під розроблення Григор'ївського родовища (видобування вапняків, глин та суглинків в якості сировини для виробництва цементу та пісків, суглинків і глин, придатних для виробництва цегли керамічної) загальною площею 68,47 га сільськогосподарських угідь із земель державної власності ненаданих у власність або користування з них:

24,49 га - сільськогосподарські угіддя (рілля) в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області;

17,56 га - сільськогосподарські угіддя (перелоги) в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.

26,42 га - сільськогосподарські угіддя (рілля) в межах території Шостаківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ПАТ "ЮГцемент" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої для надання в оренду для добувної промисловості під розроблення Григор'ївського родовища (видобування вапняків, глин та суглинків в якості сировини для виробництва цементу та пісків, суглинків і глин, придатних для виробництва цегли керамічної) загальною площею 68,47 га сільськогосподарських угідь із земель державної власності, ненаданих у власність або користування, в межах території Ольшанської селищної та Шостаківської сільської рад Миколаївського району Миколаївської області.

3. Запропонувати ПАТ "ЮГцемент":

3.1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для добувної промисловості під розроблення Григор'ївського родовища (видобування вапняків, глин та суглинків в якості сировини для виробництва цементу та пісків, суглинків і глин придатних для виробництва цегли керамічної) загальною площею 68,47 га сільськогосподарських угідь із земель державної власності, ненаданих у власність або користування, в межах території Ольшанської селищної та Шостаківської сільської рад Миколаївського району Миколаївської області, подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої для надання в оренду для добувної промисловості під розроблення Григор'ївського родовища (видобування вапняків, глин та суглинків в якості сировини для виробництва цементу та пісків, суглинків і глин, придатних для виробництва цегли керамічної) загальною площею 68,47 га сільськогосподарських угідь із земель державної власності, ненаданих у власність або користування, в межах території Ольшанської селищної та Шостаківської сільської рад Миколаївського району Миколаївської області, подати до Миколаївської районної ради на затвердження.

3.3. Замовити у організації, яка отримала ліцензію на проведення робіт із землеустрою, проект землеустрою щодо землювання малопродуктивних угідь з метою отримання умов зняття, збереження і використання родючого шару ґрунту земельних ділянок.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали