МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 341-р

Про надання дозволу ТОВ "Нептун Солар" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років загальною площею 58,8 га для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, 19, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 76, 93, 122, 123, 208, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши матеріали місця розташування земельної ділянки:

1. Надати дозвіл ТОВ "Нептун Солар" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років загальною площею 58,8 га для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ТОВ "Нептун Солар" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки в оренду терміном на 49 років загальною площею 58,8 га в оренду для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

3. Запропонувати ТОВ "Нептун Солар":

3.1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ "Нептун Солар" загальною площею 58,8 га сільськогосподарських угідь в оренду для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 58,8 га сільськогосподарських угідь в оренду для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Таборівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області подати до Вознесенської районної ради на затвердження.

3.3. Замовити в організації, яка отримала ліцензію на проведення робіт із землеустрою, робочий проект землеустрою щодо землювання малопродуктивних угідь з метою отримання умов зняття, збереження і використання родючого шару ґрунту земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали