МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2011 р. N 289-р

Про надання дозволу ТОВ "Сандора" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 1 рік (на період виконання робіт) загальною орієнтовною площею 1,1140 га для промисловості під прокладання інженерних комунікацій від виробничого комплексу N 2 ТОВ "Сандора" до проектованих очисних споруд в межах території Воскресенської селищної ради та Мішково-Погорілівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 66, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл ТОВ "Сандора" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 1 рік (на період виконання робіт) для промисловості під прокладання інженерних комунікацій від виробничого комплексу N 2 ТОВ "Сандора" до проектованих очисних споруд загальною орієнтовною площею 1,1140 га за рахунок земель державної власності, в тому числі:

0,6747 га - рілля, перебуває в оренді СГВК "Пам'ять комунарів" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;

0,1967 га - під господарськими шляхами, землі державної власності, ненадані у власність чи користування (землі запасу), в межах території Мішково-Погорілівської сільської ради та

0,0314 га - забудовані землі, перебувають у постійному користуванні служби автомобільних доріг у Миколаївській області;

0,0343 га - під господарськими будівлями і дворами, перебувають у користуванні СПП "Техмет-Юг" на умовах оренди;

0,1769 га - рілля, землі державної власності, ненадані у власність чи користування (землі запасу), в межах території Воскресенської селищної ради Жовтневого району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ТОВ "Сандора" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, передбачених до надання ТОВ "Сандора" в оренду терміном на 1 рік (на період виконання робіт), загальною орієнтовною площею 1,1140 га для промисловості під прокладання інженерних комунікацій від виробничого комплексу N 2 ТОВ "Сандора" до проектованих очисних споруд в межах території Воскресенської селищної ради та Мішково-Погорілівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області.

3. Запропонувати ТОВ "Сандора":

3.1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 1 рік (на період виконання робіт) загальною орієнтовною площею 1,1140 га для промисловості під прокладання інженерних комунікацій від виробничого комплексу N 2 ТОВ "Сандора" до проектованих очисних споруд в межах території Воскресенської селищної ради та Мішково-Погорілівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, передбачених до надання ТОВ "Сандора" в оренду терміном на 1 рік (на період виконання робіт) загальною орієнтовною площею 1,1140 га для промисловості під прокладання інженерних комунікацій від виробничого комплексу N 2 ТОВ "Сандора" до проектованих очисних споруд в межах території Воскресенської селищної ради та Мішково-Погорілівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області подати до Жовтневої районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали