МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.09.2011 р. N 259-р

Про надання дозволу ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років загальною площею 1,6883 га для промисловості під розміщення та обслуговування існуючого підвідного каналу із земель державної власності (землі запасу) в межах території Первомайської селищної ради Жовтневого району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 66, 120, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років загальною площею 1,6883 га для промисловості під розміщення та обслуговування існуючого підвідного каналу із земель державної власності (землі запасу) в межах території Первомайської селищної ради Жовтневого району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані" в оренду терміном на 7 років загальною площею 1,6883 га для промисловості під розміщення та обслуговування існуючого підвідного каналу, із земель державної власності (землі запасу) в межах території Первомайської селищної ради Жовтневого району Миколаївської області.

3. Запропонувати ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані":

3.1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років загальною площею 1,6883 га для промисловості під розміщення та обслуговування існуючого підвідного каналу із земель державної власності (землі запасу) в межах території Первомайської селищної ради Жовтневого району Миколаївської області подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані" в оренду терміном на 7 років загальною площею 1,6883 га для промисловості під розміщення та обслуговування існуючого підвідного каналу, із земель державної власності (землі запасу) в межах території Первомайської селищної ради Жовтневого району Миколаївської області подати до Жовтневої районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали