ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.09.2011 р. N 554

Про надання дозволу управлінню комунального господарства міської ради на розміщення пам'ятної дошки на місці встановлення пам'ятника Магдебурзького права в м. Житомирі

На честь надання місту Житомиру Магдебурзького права та керуючись законами України "Про архітектурну діяльність", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Дозволити управлінню комунального господарства міської ради розмістити за благодійні кошти пам'ятну дошку на місці встановлення пам'ятника Магдебурзького права в м. Житомирі за адресою: вул. Кафедральна, 5.

2. Управлінню комунального господарства міської ради погодити:

2.1. в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради проектну документацію на встановлення пам'ятної дошки.

2.2. в управлінні культури міської ради та з заступником голови міської комісії з топоніміки Мокрицьким Г. П. - текст напису на пам'ятній дошці.

3. Визначити балансоутримувачем даної дошки управління комунального господарства міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали