МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 274-р

Про надання дозволу ВАТ "Миколаївський завод мастильного та фільтруючого обладнання" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років загальною площею 0,3781 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази рибака "Руська коса" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Лиманівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 93, 120, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл ВАТ "Миколаївський завод мастильного та фільтруючого обладнання" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років загальною площею 0,3781 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази рибака "Руська коса" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Лиманівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ВАТ "Миколаївський завод мастильного та фільтруючого обладнання" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ВАТ "Миколаївський завод мастильного та фільтруючого обладнання" в оренду терміном на 7 років загальною площею 0,3781 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази рибака "Руська коса" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Лиманівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області.

3. Запропонувати ВАТ "Миколаївський завод мастильного та фільтруючого обладнання":

3.1. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років загальною площею 0,3781 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази рибака "Руська коса" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Лиманівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області, подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ВАТ "Миколаївський завод мастильного та фільтруючого обладнання" в оренду терміном на 7 років загальною площею 0,3781 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази рибака "Руська коса" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Лиманівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області, подати до Жовтневої районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали