МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 червня 2012 року N 349

Про надання фінансової підтримки створення оптових ринків сільськогосподарської продукції у 2012 році

Відповідно до пункту 12 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 року N 893 (із змінами), Положення про комісію з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 02 березня 2010 року N 109 (із змінами), та протоколу N 26 засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 травня 2012 року наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на поточний рік за програмою 2801520 "Фінансова підтримка створення оптових ринків сільськогосподарської продукції" (далі - Розподіл бюджетних коштів), що додається.

2. Надати фінансову підтримку створення оптових ринків сільськогосподарської продукції юридичним особам згідно з Розподілом бюджетних коштів для компенсації витрат, пов'язаних із створенням оптових ринків сільськогосподарської продукції.

3. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) подати Розподіл відкритих асигнувань з рахунку 90710280000001 в установленому порядку Державній казначейській службі України.

4. Департаменту бухгалтерського обліку, державного майна та господарського забезпечення (Леурдо Ю. М.) забезпечити оформлення, підписання та подання до Державної казначейської служби України платіжних документів для перерахування коштів в установленому законодавством порядку.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 29 травня 2012 року N 310 "Про затвердження Розподілу бюджетних коштів для фінансової підтримки створення оптових ринків сільськогосподарської продукції" (Наказ N 310).

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
13.06.2012 N 349


Розподіл коштів,
передбачених у державному бюджеті на поточний рік за програмою 2801520 "Фінансова підтримка створення оптових ринків сільськогосподарської продукції"

N з/п

Назва суб'єкта господарювання, який отримує державну фінансову підтримку

Ідентифікаційний код суб'єкта господарювання

Сума державної фінансової підтримки, тис. гривень

Київська область

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ринок сільськогосподарської продукції "Столичний"

37145646

2000

 

Разом

2000


 

Директор Департаменту економічного
розвитку і аграрного ринку,
голова комісії з питань надання
юридичній особі статусу оптового ринку
сільськогосподарської продукції
Міністерства аграрної політики
та продовольства України

С. М. Кваша

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали