Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 червня 2019 р. N 379-р

Київ

Про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці

1. На виконання Указу Президента України від 22 листопада 2018 р. N 380 "Про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці, Республіці Судан, Демократичній Республіці Конго" (Указ N 380/2018) виділити Міністерству закордонних справ 10 млн. гривень для надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству закордонних справ узгодити із Секретаріатом ООН реквізити банківського рахункe Єменського гуманітарного фонду, на який будуть перераховані кошти, виділені згідно з цим розпорядженням.

3. Міністерству закордонних справ:

разом з Державною казначейською службою забезпечити перерахування коштів в іноземній валюті для потреб Єменської Республіки;

подати до 31 травня 2019 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали