КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 липня 2012 р. N 499-р

Київ

Про надання гуманітарної допомоги Російській Федерації

1. З метою надання гуманітарної допомоги Російській Федерації для подолання наслідків повені, що сталася у Краснодарському краї (далі - гуманітарна допомога) Державному агентству резерву відпустити з державного резерву Міністерству надзвичайних ситуацій матеріальні цінності згідно з додатком.

2. Виділити:

Міністерству економічного розвитку і торгівлі - 4253 тис. гривень для поповнення запасів державного резерву;

Міністерству надзвичайних ситуацій - 657 тис. гривень для відшкодування витрат, пов'язаних із наданням гуманітарної допомоги.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

3. Міністерству економічного розвитку і торгівлі погодити з Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з поповненням запасів державного резерву.

4. Міністерству надзвичайних ситуацій:

погодити з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з наданням гуманітарної допомоги;

забезпечити доставку, митне оформлення та передачу вантажу гуманітарної допомоги.

5. Міністерству закордонних справ узгодити з відповідними органами Російської Федерації питання доставки та передачі вантажу гуманітарної допомоги.

6. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу гуманітарної допомоги, а Адміністрації Державної прикордонної служби - першочергове здійснення контролю під час перетинання ним державного кордону.

7. Міністерству надзвичайних ситуацій подати до 20 грудня 2012 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

8. Міністерству економічного розвитку і торгівлі подати до 20 грудня 2012 р. Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 26

 

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 16 липня 2012 р. N 499-р


ПЕРЕЛІК
матеріальних цінностей, що відпускаються з матеріального резерву Міністерству надзвичайних ситуацій для надання гуманітарної допомоги Російській Федерації

Найменування

Одиниця виміру

Підлягає відпуску

Сума, тис. гривень

Консерви м'ясні "М'ясо тушковане. Свинина" (1/525 грамів)

фізичних банок

166656

3299,79

Цукор

тонн

157,5

952,88

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали