Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання інформації [щодо бюджетних зобов'язань]

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.04.2019 р. N 16-06-06/7338

Про надання інформації

До питання 1

Казначейство здійснює реєстрацію та облік бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів у порядку, визначеному Бюджетним кодексом України та Порядком реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 N 309 (Порядок N 309), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.03.2012 за N 419/20732 (далі - Порядок N 309).

Для реєстрації в органах Казначейства бюджетних зобов'язань та бюджетних фінансових зобов'язань розпорядники бюджетних коштів протягом 7 робочих днів з дати взяття бюджетного зобов'язання, бюджетного фінансового зобов'язання подають до відповідного органу Казначейства Реєстр бюджетних зобов'язань та Реєстр бюджетних фінансових зобов'язань, а також оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов'язання та бюджетного фінансового зобов'язання (пункти 2.2 (Порядок N 309), 2.4 Порядку N 309 (Порядок N 309)).

У разі, якщо розпорядники бюджетних коштів залучають для виконання робіт чи послуг фізичних осіб, які не перебувають у штаті цих розпорядників, підставою для реєстрації в органах Казначейства бюджетних зобов'язань є цивільно-правові договори, а для реєстрації бюджетних фінансових зобов'язань - акти виконаних робіт (акти приймання-передавання наданих послуг).

Реєстрація бюджетних зобов'язань та бюджетних фінансових зобов'язань для виплати винагороди відповідно до умов договору цивільно-правового характеру здійснюється у терміни, визначені пунктами 2.2 (Порядок N 309) та 2.4 Порядку N 309 (Порядок N 309).

До питання 2

Відповідно до пункту 3 наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11 "Про бюджетну класифікацію" Державна казначейська служба України уповноважена надавати роз'яснення з питань застосування економічної класифікації видатків бюджету та класифікації кредитування бюджету.

Згідно з Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333 (Наказ N 333), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769, винагороди та інші виплати, нараховані працівникам, які не перебувають у штаті установи (організації), відповідно до умов цивільно-правового договору (за винятком суб'єктів господарювання), якщо інше не встановлено законом, здійснюються за кодом економічної класифікації видатків 2111 "Заробітна плата".

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Постанова N 117) (далі - постанова N 117) визначено, що розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату.

Враховуючи, що автором постанови Кабінету Міністрів України N 117 (Постанова N 117) є Міністерство фінансів України, з питання правомірності здійснення попередньої оплати за цивільно-правовим договором пропонуємо звернутись до Міністерства фінансів України.

Крім того, звертаємо увагу, що наказом Державної казначейської служби України від 29.04.2013 N 68 (Методичні рекомендації N 68) затверджено Методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань, бюджетних фінансових зобов'язань та проведення платежів, які містять орієнтовний перелік підтвердних документів. До органів Державної казначейської служби України на стадіях реєстрації бюджетних зобов'язань, бюджетних фінансових зобов'язань та проведення платежів надаються підтвердні документи, передбачені законодавством, залежно від сутності платежу.

До питання 3

Відповідно до Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 N 197 (Постанова N 197), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну регіональну політику, державну житлову політику і політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, а також забезпечує формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду, контролю у сфері житлово-комунального господарства тощо.

Враховуючи вищевикладене, з питання обов'язковості проведення експертизи щодо кошторисної частини проектної документації пропонуємо звернутись до Мінрегіонбуду.

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали