МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ

ЛИСТ

від 04.04.2012 р. N 10/7-2532

Про надання інформації

У Департаменті громадської безпеки в межах компетенції розглянуто ваш запит з приводу вдосконалення правового регулювання дій працівників органів внутрішніх справ щодо забезпечення законності та правопорядку.

Повідомляємо, що на сьогодні в Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності опрацьовується проект Закону України "Про мирні зібрання" (реєстраційний N 2450, унесений Кабінетом Міністрів України).

Після прийняття цього Закону територіальним органам внутрішніх справ буде надано роз'яснення та методичні рекомендації щодо забезпечення правопорядку під час проведення масових зібрань відповідно до положень цього акта.

Водночас інформуємо, що у Департаменті триває розроблення проекту Положення про організацію охорони громадського порядку та несення патрульної і постової служби.

 

Начальник

С. М. Поготов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали