ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.08.2011 р. N 1/03-9-11/5884

Всеукраїнському журналу "Все про охорону праці"

Про надання інформації

Держгірпромнагляд розглянув Ваше звернення (вх. N Д-14 із) про надання інформації щодо визначення термінів "застосування" та "експлуатація" машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та повідомляє.

Частиною третьою статті 21 Закону України "Про охорону праці" (далі - Закон) встановлено, що роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Поняття "експлуатація машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки" та "застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки" різні за ...

 

Доступ до документа «Лист від 10.08.2011 № 1/03-9-11/5884 Про надання інформації [щодо визначення термінів "застосування" та "експлуатація" машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки]» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали