ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.12.2011 р. N 10653/7/22-1317/321

Про надання інформації через модеми РРО

Державна податкова служба України звертає увагу на те, що норми щодо використання реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, передачі копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків в електронному вигляді впроваджені Законом України від 2 грудня 2010 року N 2756-VI <...> та Законом України від 7 липня 2011 року N 3609-VI (Закон N 3609-VI) <...>, яким внесено зміни до Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР <...>.

Згідно із внесеними змінами суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, зобов'язані з 1 січня 2012 року передавати до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків або інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або безготівковій формі, по дротових або бездротових каналах зв'язку у порядку, що базується на технології, розробленій Національним банком України та погодженій Державною податковою службою України.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України <...> Державна податкова служба України розглянула та погодила розроблені Міністерством фінансів України зміни до Закону України від 06.07.95 р. N 265 <...>, якими передбачено, що суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або реєстратори, що створюють стрічку в друкованому вигляді, подають до 01.01.2013 р. до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію, визначену абзацами 2 та 3 пункту 7 статті 3 цього Закону, на добровільних засадах.

Оскільки на сьогодні триває розробка Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних згідно з технологією, розробленою Національним банком України та погодженою Державною податковою службою України (далі - Вимоги) та Порядку передачі інформації до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку на базі технології, розробленої Національним банком України та погодженої Державною податковою службою України (далі - Порядок), застосування відповідних моделей РРО, передача звітності про їх використання, а також здійснення контрольно-перевірочних заходів органами ДСП з зазначених питань неможливі.

Інформацію щодо розробки та впровадження Вимог та Порядку буде надано додатково.

Враховуючи вищевикладене, з метою уникнення соціальної напруги у суспільстві, ДПС України зобов'язує врахувати зазначену інформацію при організації контрольно-перевірочної роботи і довести її до відома суб'єктів господарювання з широким використанням засобів масової інформації, Інтернет-ресурсів, семінарів (нарад) та інше.

 

В. о. директора Департаменту
податкового контролю

С. Міщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали