Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання Керівництва з ризик-орієнтованого підходу до віртуальних активів FATF

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.09.2019 р. N 25-0006/46793

Банкам України
Асоціації "Незалежна асоціація банків України"
Асоціації українських банків
Небанківським фінансовим установам, які здійснюють переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків
(згідно з переліком)

Про надання Керівництва з ризик-орієнтованого підходу до віртуальних активів FATF

Національний банк України (далі - Національний банк) відповідно до пункту 2 частини другої статті 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" (Закон N 1702-VII) (далі - Закон) повідомляє таке.

Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) розробила та оприлюднила Керівництво з ризик-орієнтованого підходу до віртуальних активів та постачальників послуг з переказу віртуальних активів (далі - Керівництво).

Документ описує весь спектр зобов'язань, що застосовуються до постачальників послуг з переказу віртуальних активів у відповідності до Рекомендацій FATF, а також підкреслює необхідність розуміти ризики відмивання коштів та фінансування тероризму, що пов'язані з їхньою діяльністю, і вживати відповідних заходів з метою їх зменшення.

Інформацію про Керівництво розміщено на офіційній сторінці FATF у мережі Інтернет за посиланням: http://www.fatf-gafi.org/publications/fatfrecommendations/documents/guidance-rba-virtual-assets.html.

Крім того, з україномовним перекладом Керівництва можна ознайомитись на офіційному сайті Державної служби фінансового моніторингу України в розділі "Організація фінансового моніторингу / Рекомендації міжнародних організацій".

 

Директор Департаменту фінансового
моніторингу Національного банку України

І. Береза
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали