МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2011 року N 1071

Про надання керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України повноважень на списання державного майна

Відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 N 410/2011 (Указ N 410/2011), та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності", наказу Державного казначейства України від 29.11.2010 N 447 "Про затвердження Типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.01.2011 N 3/18741, з метою врегулювання порядку списання майна в системі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України наказую:

1. Надати право керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, на прийняття рішення про списання інших необоротних матеріальних активів, а також основних засобів (крім нерухомого майна, спецобладнання для науково-дослідних робіт та автотранспорту), первісна (переоцінена) вартість яких за одиницю (комплект) становить до 5,0 тис. гривень (включно).

2. Керівникам установ, які мають у підпорядкуванні установи нижчого рівня, надати право приймати рішення про списання інших необоротних матеріальних активів, що знаходяться на балансі підпорядкованих їм закладів, та основних засобів (крім нерухомого майна, спецобладнання для науково-дослідних робіт та автотранспорту), первісна (переоцінена) вартість яких за одиницю (комплект) становить до 5,0 тис. гривень (включно).

3. Облік та списання запасів бюджетних установ, які належать установі та забезпечують її функціонування і будуть використані протягом одного року, здійснювати відповідно до Інструкції з обліку запасів бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 08.12.2000 N 125, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21.12.2000 N 937/5158.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити ефективне розпорядження майном, контроль за своєчасним та якісним поданням до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту достовірних матеріалів, передбачених Порядком списання об'єктів державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Міністра

П. М. Куліков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали