ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2012 року N 272

Про надання митницям, Київській регіональній митниці повноважень щодо прийняття попередніх рішень про класифікацію та кодування товарів згідно з УКТЗЕД

Відповідно до Порядку прийняття попередніх рішень про класифікацію та кодування товару в УКТЗЕД, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.12.2011 N 1740 (Порядок N 1740), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08.02.2012 за N 193/20506, наказую:

1. Надати повноваження митницям та Київській регіональній митниці щодо прийняття попередніх рішень про класифікацію та кодування товарів згідно з УКТЗЕД.

2. Митницям, Київській регіональній митниці приймати попередні рішення про класифікацію та кодування товарів згідно з УКТЗЕД за зверненнями суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які перебувають на обліку в цих митницях.

3. Департаменту класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД (Гутник А. Є.) забезпечити проведення стажування посадових осіб митниць, Київської регіональної митниці, які будуть безпосередньо приймати попередні рішення про класифікацію та кодування товарів згідно з УКТЗЕД.

4. Департаменту митних інформаційних технологій та статистики (Юрченко К. Г.) протягом 20 днів з моменту видання цього наказу провести акредитацію діючого програмно-інформаційного комплексу для ведення реєстру попередніх рішень про класифікацію та кодування товарів згідно з УКТЗЕД для митниць, Київської регіональної митниці.

5. Керівникам митниць, Київської регіональної митниці забезпечити інформування суб'єктів господарювання про вимоги цього наказу, у тому числі шляхом висвітлення його на наочних інформаційних стендах у місцях розташування підрозділів митниць, Київської регіональної митниці.

6. Установити, що цей наказ набирає чинності з моменту видання.

7. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Держмитслужби України від 30.12.2010 N 1559.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали