Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва з нагоди відзначення 32-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2018 році

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2018 р. N 540

Київ

Про надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва з нагоди відзначення 32-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2018 році

Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року N 116/116 "Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2016 - 2018 роки" (Програма N 116/116), з метою подальшого захисту соціально незахищених верств населення міста Києва та з нагоди відзначення 32-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2018 році:

1. Надати одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають в місті Києві, з нагоди відзначення 32-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2018 році, а саме:

у розмірі 500 грн:

дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою;

дітям-сиротам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, які втратили обох батьків;

у розмірі 400 грн:

дітям-сиротам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, які втратили одного з батьків;

у розмірі 300 грн:

особам, які належать до категорії 1 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

вдовам (вдівцям) померлих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС;

у розмірі 250 грн:

особам, які належать до категорії 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2. Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Забезпечити за рахунок коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на 2018 рік на виконання рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року N 116/116 "Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2016 - 2018 роки" (Програма N 116/116), в межах видатків надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верст населення міста Києва, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Виплату допомоги проводити:

особам, які перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення та Пенсійного фонду України, відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року N 1596 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року N 662 (Постанова N 662)), та Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв'язку, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2009 року N 464/156, постановою правління Пенсійного фонду України від 28 квітня 2009 року N 14-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 02 липня 2009 року за N 592/16608;

особам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, у разі звернення до кінця бюджетного року за умови набуття права на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги на момент видання цього розпорядження;

утримувачам картки киянина шляхом зарахування коштів на картковий рахунок, відкритий в банківській установі, що є учасником проекту "Картка киянина".

2.3. Одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу, яку не було своєчасно виплачено громадянину через незалежні від нього причини, в разі смерті цих громадян виплачувати членам сім'ї померлого в порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв'язку зі смертю пенсіонера.

2.4. Врахувати те, що особам, які одночасно належать до декількох категорій, надається одна виплата в більшому розмірі.

2.5. Одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу не виплачувати особам, які перебувають на повному державному утриманні.

3. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оприлюднити зміст цього розпорядження на єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Резнікова О. Ю.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали