Додаткова копія: Про надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва з нагоди відзначення 33-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2019 році

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2019 р. N 620

Київ

Про надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва з нагоди відзначення 33-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2019 році

Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року N 459/6510 "Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019 - 2021 роки" (Програма N 459/6510), з метою подальшого захисту соціально незахищених верств населення міста Києва та з нагоди відзначення 33-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2019 році:

1. Надати одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають в місті Києві, з нагоди відзначення 33-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2019 році, а саме:

у розмірі 600 грн:

дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою;

дітям-сиротам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, які втратили обох батьків;

особам з інвалідністю 1 групи, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою та які належать до категорії 1 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

у розмірі 500 грн:

дітям-сиротам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, які втратили одного з батьків;

у розмірі 400 грн:

особам, які належать до категорії 1 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

дружині (чоловіку) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

у розмірі 300 грн:

особам, які належать до категорії 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2. Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Забезпечити за рахунок коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на 2019 рік на виконання міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019 - 2021 роки", затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року N 459/6510 (Програма N 459/6510), виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги проводити:

особам, які перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення та Пенсійного фонду України, відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року N 1596 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року N 662 (Постанова N 662)), та Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв'язку, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2009 року N 464/156, постановою правління Пенсійного фонду України від 28 квітня 2009 року N 14-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 02 липня 2009 року за N 592/16608;

особам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, у разі звернення до кінця бюджетного року та за умови набуття права на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги на момент видання цього розпорядження;

утримувачам багатофункціональної електронної картки "Муніципальна картка "Картка киянина" шляхом зарахування коштів на картковий рахунок, відкритий у банківській установі, що є учасником проекту "Муніципальна картка "Картка киянина".

3. Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога, яка не була своєчасно виплачена громадянину через незалежні від нього причини (в разі смерті громадянина), виплачується членам сім'ї померлого в порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв'язку зі смертю пенсіонера.

Врахувати, що особам, які одночасно належать до декількох категорій, надається одна адресна соціальна матеріальна допомога в більшому розмірі.

Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонду М. П.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали