МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 березня 2011 року N 30

Про надання права першого та другого підписів на документах Міненерговугілля

З метою визначення права першого та другого підписів на документах Міненерговугіпля та відповідно до наказу Державного казначейства України від 2 грудня 2002 N 221 "Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державного казначейства України" наказую:

1. Надати право першого підпису на фінансових та банківських документах (платіжні доручення, заявка на видачу готівки та перерахування коштів на вкладні рахунки, відомості для зарахування коштів на вкладні рахунки, чеки, заяви на акредитиви, розподіли відкритих асигнувань загального та спеціального фондів державного бюджету, мережа установ та організацій, які отримують кошти з держбюджету, розподіли показників зведених кошторисів і зведених планів асигнувань загального та спеціального фондів державного бюджету, плани використання бюджетних коштів та інші):

Міністру - Бойку Ю. А., заступнику Міністра - керівнику апарату - Макусі В. О.

2. Право другого підпису на фінансових та банківських документах надати:

начальнику Управління бухгалтерського обліку і звітності - Пержинській С. Л.,

начальнику відділу бухгалтерського забезпечення апарату Адміністративно-господарського департаменту - Нікіташ Л. М.

3. Уповноважити заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О. на підписання бюджетних запитів, паспортів бюджетних програм, а у разі його відсутності особою, яка відповідно до розподілу функціональних обов'язків виконує обов'язки заступника Міністра - керівника апарату.

4. Уповноважити заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О., директора Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Константінова М. І. на підписання договорів на виконання науково-технічних робіт, актів виконаних робіт за цими договорами.

5. Уповноважити директора Адміністративно-господарського департаменту Дячука Г. І., а у разі його відсутності (на час перебування у відрядженні, відпустці, на лікарняному) - заступника директора Адміністративно-господарського департаменту - начальника відділу організаційного забезпечення діяльності керівництва Бобка В. Г. на підписання документів:

- договорів про оренду приміщень, про виконання робіт і послуг по апарату управління, актах виконаних робіт за цими договорами;

- договорів про матеріальну відповідальність;

- довіреності на одержання товарно-матеріальних цінностей.

6. На договорах, які укладаються у межах реалізації проектів, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, та на актах виконаних за цими договорами робіт право підпису належить директору Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Константінову М. І.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

Ю. Бойко 


 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали