Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання права підпису договорів

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2017 року N 1505

Про надання права підпису договорів

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 липня 2016 року N 550-р "Про тимчасове покладення виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України на Супрун У." (Розпорядження N 550-р), розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року N 788-р "Про призначення Янчука А. О. державним секретарем Міністерства охорони здоров'я України" (Розпорядження N 788-р) та розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року N 616-р "Про призначення Ковтонюка П. А. заступником Міністра охорони здоров'я України" (Розпорядження N 616-р) наказую:

1. Право підписувати договори з міжнародними спеціалізованими організаціями про закупівлю лікарських засобів та медичних виробів на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти та договори про закупівлю товарів, робіт і послуг, що закуповуються за державні кошти для виконання програм та здійснення централізованих заходів охорони здоров'я, які укладає Міністерство охорони здоров'я України, залишаю за собою.

2. У разі моєї відсутності уповноважую заступника Міністра охорони здоров'я України Ковтонюка Павла Анатолійовича на підписання договорів з міжнародними спеціалізованими організаціями про закупівлю лікарських засобів та медичних виробів на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти та договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг, що закуповуються за державні кошти для виконання програм та здійснення централізованих заходів охорони здоров'я, які укладає Міністерство охорони здоров'я України, та договорів в рамках реалізації Проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", що фінансуються відповідно до Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку N 8475-UA.

3. Уповноважити державного секретаря Міністерства охорони здоров'я України Янчука Артема Олександровича на підписання договорів з питань фінансово-господарської діяльності Міністерства охорони здоров'я України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 10 жовтня 2016 року N 1060 "Про надання права підпису договорів" (Наказ N 1060).

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали