МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2011 року N 418

Про надання права підпису фінансових документів

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року N 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" та у зв'язку з кадровими змінами у складі Міністерства наказую:

1. Надати право підпису:

1.1 По фінансових документах за коштами, що виділяються на фінансування програм і заходів, передбачених у Державному бюджеті України, крім Міністра, Першому заступнику Міністра Безуглому М. Д., утримання центрального апарату міністерства - заступнику Міністра - керівнику апарату Мельнику С. І. - перший підпис.

1.2. Розпорядчих документів про мережу установ і організацій, які отримують кошти державного бюджету, кошторисів та штатних розписів бюджетних установ, розподілів коштів державного бюджету, платіжних доручень та інших розпорядчих документів щодо виконання державного бюджету - директору Департаменту фінансово-кредитної політики Ахіджанову Б. Р. і його заступнику Міняйлику Ю. І. - другий підпис.

1.3. Лімітних довідок, кошторисів доходів і видатків, планів асигнувань і планів використання бюджетних коштів і довідок змін до них у розрізі виконавців відповідних бюджетних програм та бюджетних установ та штатних розписів бюджетних установ - заступникам Міністра згідно з розподілом функціональних повноважень - перший підпис.

1.4. Фінансової звітності бюджетних установ і організацій з виконання бюджетів усіх рівнів та фінансової звітності господарської діяльності державних підприємств - начальнику Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Гаврилюку В. М. та його заступнику Карпенко О. В. - другий підпис.

1.5. По використанню коштів на утримання центрального апарату Міністерства - начальнику Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення - Гаврилюку В. М. та начальнику відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату Омельян Г. А. - другий підпис.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 17 серпня 2006 року N 444 "Про надання права підпису фінансових документів".

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали