Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання права підпису посвідчень про відрядження працівників Міністерства, які виїжджають за кордон

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2010 року N 1381

Про надання права підпису посвідчень про відрядження працівників Міністерства, які виїжджають за кордон

З метою впорядкування оформлення посвідчень про відрядження працівників Міністерства, які виїжджають з України до країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль, наказую:

1. Надати першим заступникам та заступникам Міністра, які згідно з розподілом обов'язків координують роботу відповідних структурних підрозділів, право підпису посвідчень про відрядження працівників апарату Міністерства з України до країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль.

2. Право підпису зазначених посвідчень для здійснення відряджень перших заступників, заступників Міністра та працівників відповідних структурних підрозділів, які згідно з розподілом обов'язків координую, залишаю за собою.

3. Департаменту кадрового забезпечення та проходження державної служби здійснювати реєстрацію посвідчень і ставити відмітки в них у порядку, встановленому Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98 N 59, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.03.98 за N 218/2658.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

В. П. Цушко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали