ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 9 жовтня 2017 року N 654-рш

Про надання Публічному акціонерному товариству "Райффайзен Банк Аваль" статусу уповноваженого банку

Відповідно до статей 7, 15, 33, 56 Закону України "Про Національний банк України", Положення про критерії та порядок відбору банків, які можуть залучатися до зберігання запасів готівки Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 28 вересня 2016 року N 389 (Положення N 389) (далі - Положення N 389), та Положення про передавання запасів готівки на зберігання до уповноважених банків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 07 грудня 2016 року N 408 (Положення N 408), та на підставі звернення Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (далі - АТ "Райффайзен Банк Аваль") Правління Національного банку України вирішило:

1. Надати АТ "Райффайзен Банк Аваль" статус уповноваженого Національним банком України банку, який може залучатися до зберігання запасів готівки Національного банку України як такий, що відповідає критеріям, зазначеним у пункті 1 Положення N 389 (Положення N 389).

2. АТ "Райффайзен Банк Аваль" у двомісячний строк після прийняття цього рішення розробити внутрішні документи (положення, інструкції, правила), що визначають порядок проведення операцій із запасами готівки Національного банку України на зберіганні, порядок їх зберігання у сховищах і відображення в бухгалтерському обліку, на підставі нормативно-правових актів Національного банку України.

3. Департаменту грошового обігу (Зайвенко В. П.) у триденний строк із дня прийняття цього рішення довести його зміст до відома:

1) АТ "Райффайзен Банк Аваль" для використання в роботі;

2) Управління інформації та громадських комунікацій (Бондаренко Н. М.) для його розміщення на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Національного банку України Смолія Я. В.

5. Рішення набирає чинності з дня його підписання.

 

В. о. Голови

Я. В. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали