Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ

ЛИСТ

від 10.03.2011 р. N 1/05-22/1593

Газеті "Правова фортеця" 

Про надання роз'яснень

Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду розглянув листа газети "Правова фортеця" від 11.02.2011 стосовно надання інформації щодо відповідності національного законодавства України Конвенції Міжнародної організації праці N 81 та повідомляє.

Державний нагляд у сфері промислової безпеки та охорони праці здійснюється шляхом проведення планових та позапланових перевірок суб'єктів господарювання та їх виробничих об'єктів.

Основні вимоги щодо здійснення державного нагляду (контролю) органами державного нагляду, в тому числі і Держгірпромнаглядом, визначені Законом України "Про основні засади держа...

 

Доступ до документа «Лист Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 10.03.2011 № 1/05-22/1593 Про надання роз'яснень [щодо відповідності національного законодавства України Конвенції Міжнародної організації праці N 81]» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали