ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.04.2012 р. N 6245/17/12-12

Кодимському районному споживчому товариству Одеської області
вул. Леніна, 60, м. Кодима, Одеська область, 66000


Про надання роз'яснення

Державне агентство земельних ресурсів України розглянуло Ваш запит стосовно надання роз'яснення деяких вимог земельного законодавства та повідомляє.

Відповідно до пункту 1 Перехідних положень Земельного кодексу України рішення про надання в користування земельних ділянок, а також про вилучення (викуп) земель, прийняті відповідними органами, але не виконані на момент введення в дію цього Кодексу, підлягають виконанню відповідно до вимог цього Кодексу.

Крім того, згідно із пунктом 2 Перехідних положень Земельного кодексу України клопотання і заяви щодо відведення земельних ділянок, не вирішені на момент введення в дію цього Кодексу, реалізуються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції у порядку та з додержанням вимог цього Кодексу.

Так, статтею 92 Земельного кодексу України визначено вичерпний перелік підприємств, установ та організацій, які можуть набувати права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності.

Щодо питання замовлення розробки технічної документації із землеустрою землевпорядній організації не за місцем розташування земельної ділянки повідомляємо, що законодавством передбачено виготовлення технічної документації із землеустрою землевпорядними організаціями, які отримали ліцензію на виготовлення даного виду документації без будь-яких обмежень територіального замовлення виготовлення цієї документації.

 

Перший заступник Голови

А. М. Кадомський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали