ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.12.2011 р. N 527

Про надання шефської допомоги інтернатним закладам Волинської області

У дванадцяти освітніх закладах інтернатного типу, підпорядкованих на праві оперативного управління управлінню освіти і науки облдержадміністрації, навчається та утримується 1609 дітей. У шести територіальних установах системи соціального захисту області на утриманні перебуває близько 800 громадян, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Упродовж січня - листопада 2011 року майже всіма територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, правоохоронними органами і судами області, закріпленими за вищеназваними інтернатними закладами розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 червня 2010 року N 189 "Про закріплення шефства над інтернатними закладами Волинської області" (зі змінами), надано відчутну грошову та матеріальну допомогу.

Зокрема, управлінням Служби безпеки України в області для Заболоттівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, придбано чотири магнітофони, пральну машину, принтер, подаровано канцелярські товари, спортивний інвентар, солодощі, одяг та іграшки.

Державним підприємством "Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" проведено відповідні роботи з облаштування прилеглої території Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Загальна вартість робіт становить 15 тис. гривень. Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, організовано туристичні поїздки визначними місцями області, а також придбано два велосипеди.

Державною податковою службою в області для Люблинецької загальноосвітньої школи-інтернату I - III ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перераховано кошти близько 20 тис. гривень, а для Руденського психоневрологічного інтернату придбано побутову техніку, а також надано грошову допомогу в сумі 13,3 тис. гривень.

Головним управлінням юстиції в області для Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, перераховано 7 тис гривень.

Головним управлінням Держкомзему в області для Володимир-Волинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I - III ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" для потреб закладу надано грошову допомогу в сумі 4,6 тис. гривень, а також закуплено портативну касетну магнітолу та п'ять стільців.

Посильну грошову або матеріальну допомогу в цьому році надавали Ягодинська митниця, прокуратура, окружний адміністративний суд, господарський суд області, державна екологічна інспекція в області, обласне управління лісового та мисливського господарства, управління Міністерства надзвичайних ситуацій України, управління Держгірпромнагляду в області, державне підприємство "Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України".

Упродовж звітного періоду шефська допомога не надавалася управлінням Міністерства внутрішніх справ України (Берестечківський психо-неврологічний інтернат), управлінням державної автомобільної інспекції УМВС України в області (Горохівський психоневрологічний інтернат), апеляційним судом області (Олицький психоневрологічний інтернат).

Відповідно до статей 2, 6, 13, 22, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 2 завдання 8 Доручення Президента України від 20 квітня 2010 року N 1-1/729, з метою дієвої допомоги інтернатним закладам області у вирішенні соціальних та побутових проблем:

1. Територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, рекомендувати правоохоронним органам і судам області, закріпленим за відповідними закладами розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 червня 2010 року N 189 "Про закріплення шефства над інтернатними закладами Волинської області" (зі змінами), активізувати роботу з надання шефської допомоги. Здійснювати постійну матеріальну і фінансову підтримку шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів, дитячих будинків, психоневрологічних інтернатів та геріатричного пансіонату області.

2. Головному управлінню праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (О. Жураківський), управлінню освіти і науки облдержадміністрації (О. Хомич) про стан надання шефської допомоги інформувати облдержадміністрацію щороку до 25 червня та 25 грудня.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали