МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 квітня 2012 року N 160

Про надання статусу базової організації з науково-технічної діяльності у будівництві

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 N 589 "Про затвердження Положення про базову організацію з науково-технічної діяльності у будівництві", на підставі протоколу N 2 засідання експертної комісії з розгляду питань щодо надання статусу базової організації з науково-технічної діяльності у будівництві від 24.02.2012 наказую:

1. Надати Донбаській національній академії будівництва і архітектури статус базової організації з науково-технічної діяльності у будівництві.

2. Визначити такі напрями науково-технічної діяльності базової організації Донбаська національна академія будівництва і архітектури:

науково-технічне, дослідне, ...

 

Доступ до документа «Наказ від 11.04.2012 № 160 Про надання статусу базової організації з науково-технічної діяльності у будівництві» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали