КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 вересня 2017 року N 24/3031

Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статті 19 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року N 105, з метою раціонального використання та збереження зелених насаджень Київська міська рада вирішила:

1. Надати статус скверу земельній ділянці площею 1,7958 га, розташованій на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва (кадастровий номер 8000000000:75:083:0007), межі якої зазначені у додатку до цього рішення (план-схема додається).

2. Внести зміни до Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19 липня 2005 року N 806/3381, продовжених на період до 31 грудня 2017 року рішенням Київської міської ради N 572/572 (таблиця 2 "Озеленені території загального користування м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам"), додавши земельну ділянку, визначену пунктом 1 цього рішення, до переліку скверів Святошинського району м. Києва.

3. Припинити Територіальному медичному об'єднанню "Фтизіатрія" у місті Києві право постійного користування земельною ділянкою площею 1,7958 га на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва.

4. Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва в установленому порядку:

4.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення.

4.2. У місячний термін з дня набрання чинності рішенням про надання земельної ділянки у користування вжити заходів щодо державної реєстрації права користування на земельну ділянку, визначену пунктом 1 цього рішення.

5. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою земельної ділянки, визначеної пунктом 1 цього рішення.

6. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, передбачених пунктами 4 та 5 цього рішення.

7. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали