Додаткова копія: Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на перетині вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Шевченківському районі м. Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 31 січня 2019 року N 9/6665

Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на перетині вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року N 105, з метою раціонального використання і збереження зелених насаджень Київська міська рада вирішила:

1. Надати статус скверу земельній ділянці орієнтовною площею 0,04 га, розташованій на перетині вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Шевченківському районі м. Києва, згідно з додатком до цього рішення (план-схема додається).

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" в установленому порядку:

2.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення.

2.2. У місячний термін з дня набуття чинності рішенням про надання земельної ділянки у користування вжити заходів щодо державної реєстрації права користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення, відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

2.3. Здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га, розташованої на перетині вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Шевченківському районі м. Києва.

2.4. Провести відповідні економічно-планові розрахунки щодо необхідного фінансування заходів, передбачених цим рішенням, та передати напрацьовані дані до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Внести зміни до таблиці 2 "Озеленені території загального користування м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам" Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19 липня 2005 року N 806/3381, включивши до переліку скверів Шевченківського району міста Києва сквер, зазначений у пункті 1 цього рішення.

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вирішити в установленому порядку питання щодо фінансування заходів, передбачених цим рішенням.

5. Оприлюднити це рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики та на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
31.01.2019 N 9/6665

План-схема
земельної ділянки, якій надається статус скверу

місцезнаходження земельної ділянки

- перетин вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Шевченківському районі м. Києва

орієнтовна площа земельної ділянки

- 0,04 га

  

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали