Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання відповіді [щодо оподаткування ПДВ операцій з виготовлення поліграфічної продукції з паперу, який було придбано за межами митної території України, та вивезення поліграфічної продукції після її виготовлення за межі митної території України]

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.11.2010 р. N 25185/7/16-1517-10

Державній податковій адміністрації у Київській області 


Про надання відповіді

Державна податкова адміністрація України розглянула лист ТОВ "Компанія "Юнівест Маркетинг" від 08.11.2010 N 10/К/2-598 щодо оподаткування ПДВ операцій з виготовлення поліграфічної продукції з паперу, який було придбано за межами митної території України, та вивезення поліграфічної продукції після її виготовлення за межі митної території України і повідомляє.

Згідно з пунктом 3.1 статті 3 Закону України "Про податок на додану вартість" (далі - Закон) об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції з поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України, з ввезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі імпорту або реімпорту (далі - імпорту) та з вивезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі експорту або реекспорту (далі - експорту).

Законом не передбачено звільнення від оподаткування ПДВ операцій з імпорту паперу, поліграфічних фарб, хімічних розчинів, тощо, які є матеріальною складовою частиною виготовляємої поліграфічної продукції. Таким чином, операції з імпорту зазначених товарів є об'єктом оподаткування ПДВ та підлягають оподаткуванню у загальновстановленому порядку за ставкою ПДВ 20 %.

Що стосується експорту виготовленої поліграфічної продукції.

Відповідно до підпункту 5.1.2 пункту 5.1 статті 5 Закону звільняються від оподаткування операції з поставки (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок, крім видань еротичного характеру, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників українського виробництва, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови; доставки таких періодичних видань друкованих засобів масової інформації на митній території України.

При експорті товарів та супутніх такому експорту послуг ставка податку становить "0" відсотків до бази оподаткування (пункт 6.2 статті 6 Закону).

Відповідно до пункту 6.3 статті 6 Закону нульова ставка податку не застосовується до операцій з поставки товарів (супутніх послуг) за межі митного або державного кордону України, якщо операція з поставки таких товарів (супутніх послуг) звільняється від оподаткування цим податком згідно з пунктом 5 статті 5 цього Закону (крім підпунктів 5.1.2, 5.1.7 та пункту 5.2 статті 5 цього Закону, до яких застосовується така нульова ставка податку).

Таким чином, при експорті поліграфічної продукції застосовується нульова ставка податку на додану вартість.

 

Заступник Голови 

О. М. Любченко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали