НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 19 січня 2012 року N 27

Про надання висновків та пропозицій до прийнятого Верховною Радою України Закону України "Про внесення зміни до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення"

На виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо надання висновків та пропозиції до прийнятого Верховною Радою України Закону України "Про внесення зміни до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення", що надійшов на підпис Президентові України, та відповідно до пунктів 2 та 3 параграфу 102 Регламенту Кабінету Міністрів України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації вирішила:

Погодити висновки та пропозиції до прийнятого Верховною Радою України Закону України "Про внесення зміни до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення".

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали