МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 серпня 2011 року N 404

Про надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції в Одеській області

Відповідно до Закону України "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції", постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2010 N 141 "Про затвердження Порядку набуття юридичною особою статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції" і протоколу N 17 засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.08.2011 наказую:

1. Надати статус оптового ринку сільськогосподарської продукції товариству з обмеженою відповідальністю "Ринок сільськогосподарської продукції "Гектар".

2. Видати свідоцтво оптового ринку сільськогосподарської продукції товариству з обмеженою відповідальністю "Ринок сільськогосподарської продукції "Гектар".

3. Відмовити у наданні статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції товариству з обмеженою відповідальністю "Агробуд-Техсервіс" і товариству з обмеженою відповідальністю "Південно-Український регіональний гуртовий продовольчий ринок" на підставі протоколу N 17 засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.08.2011.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали