Додаткова копія: Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва нежилого будинку на вул. Березняківській, 26-а

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 21 вересня 2017 року N 56/3063

Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва нежилого будинку на вул. Березняківській, 26-а

Відповідно до статті 329 Цивільного кодексу України, частини другої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", враховуючи лист Генеральної прокуратури України від 25.07.2017 N 13/2-311вих.14, Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва нежилого будинку на вул. Березняківській, 26-а, що належить до державної власності.

2. Встановити, що зазначене майно використовується виключно за цільовим призначенням для розвитку мережі дошкільних навчальних закладів комунальної власності і не відчужується у приватну власність.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити прийом-передачу нежилого будинку, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності та постійну комісію Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали