Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернівців газопроводу - вводу з передачею його у господарське відання без переходу права власності публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації "Чернівцігаз"

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцята сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 10.01.2017 р. N 527

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернівців газопроводу - вводу з передачею його у господарське відання без переходу права власності публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації "Чернівцігаз"

Відповідно до статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 41 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", беручи до уваги письмові погодження публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Чернівцігаз" від 07.07.2016 р. N 04.2-ЛВ-1930-0716, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернівців поліетиленового розподільчого газопроводу - вводу низького тиску на проспекті Незалежності довжиною 220 погонних метрів, (вартість відсутня), з передачею його у господарське відання без переходу права власності (баланс, користування та обслуговування) публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації "Чернівцігаз".

2. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради приймання-передавання нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

4. Організацію виконання рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали