Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання згоди на вчинення значних господарських зобов'язань

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2019 року N 1015

Про надання згоди на вчинення значних господарських зобов'язань

Відповідно до законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), пунктів 10.7.17 та 11.2 статуту державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" (далі - Підприємство) та враховуючи лист Підприємства від 08.10.2019 N 04-37-03/1233, наказую:

1. Надати згоду Підприємству на вчинення значних господарських зобов'язань, а саме укладення з акціонерним товариством "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (далі - АТ "НАК "Нафтогаз") договорів постачання природного газу на умовах та за ціною, встановленими відповідно до вимог Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 N 867 (Постанова N 867) (зі змінами):

1.1. Для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню (обсягом природного газу до 35700 тис. куб. метрів).

1.2. Для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами/організаціями (обсягом природного газу до 4510 тис. куб. метрів).

1.3. Для виробництва електричної енергії (обсягом природного газу до 52100 тис. куб. метрів).

1.4. Для виробництва теплової енергії, яка споживається підприємствами, організаціями та іншими суб'єктами господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (обсягом природного газу до 975 тис. куб. метрів).

2. Директору Підприємства Гудиму О. П. після підписання зазначених договорів надати до Фонду державного майна України належним чином завірені їх копії.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Фонду

Д. Сенниченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали