Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання згоди на вчинення значного господарського зобов'язання

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 лютого 2020 року N 226

Про надання згоди на вчинення значного господарського зобов'язання

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", пункту 10.2.12 статуту державного підприємства "УКРЧОРМЕТГЕОЛОГІЯ" (далі - Підприємство) та враховуючи лист Підприємства від 15.01.2020 N 1/6 (вх. Фонду державного майна України N 1312/01543 від 17.01.2020), наказую:

1. Надати згоду Підприємству на вчинення значного господарського зобов'язання, а саме укладення договору з Приватним акціонерним товариством "Північний гірничо-збагачувальний комбінат" на виконання робіт по "Геофізичному випробуванню шарошкових свердловин підривання і радіаційному контролю порід в Першотравневому і Ганнівському кар'єрах і шахті "Першотравнева в 2020 р.".

2. Директору Підприємства Бойку С. С після підписання зазначеного договору надати до Фонду державного, майна України належним чином завірену його копію.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

С. Ігнатовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали