КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 8 травня 2012 року N 15

Про нагородження працівників інформаційної сфери України

Рішення введено в дію наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 10 травня 2012 року N 129 (Наказ N 129)

Розглянувши пропозиції щодо нагородження працівників інформаційної сфери України, та відповідно до пункту 31 Положення про колегію Державного комітету телебачення і радіомовлення України, затвердженого наказом Держкомтелерадіо України від 18 жовтня 2011 року N 294 (Положення N 294), колегія ухвалила:

1. Підтримати клопотання керівників підприємств, установ і організацій про нагородження працівників інформаційної сфери України (пропозиції (Наказ N 129) додаються).

2. Відділу кадрової роботи та державної служби (Трижичинський І. М.) забезпечити подання необхідних документів у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали